Skip to main content

Ciekawy urlop - noclegi w Nowym Sączu

Dodaj komentarz

Byłeś w Zakopanem? Nudzą cię Krupówki? Może źle wspominasz korki na Zakopiance? Chciałbyś pojechać na wakacje delektując się klimatem gór, jednocześnie nie tracąc czasu na odwiedzenie tak sztampowych miejsc jak chociażby Zakopane? Co powiedzieć o okolicach Nowego Sącza? Czy byłeś już tam kiedyś?

pokoje na godziny

Uroki Nowego Sącza

Okazuje się, że w tym regionie nie brak urokliwych miejsc, które bardzo często kojarzą nam się z górskimi widokami. Możemy tam spotkać prawdziwych górali, owce pasące się na łąkach, wszystko z czym utożsamiamy sobie górski wypoczynek podczas udanego weekendu we dwoje. Okazuje się, że cenowo Nowy Sącz bardzo często wypada bardziej korzystnie niż nasze polskie góry. Nie wspominając o zagęszczeniu turystów, które czasami w Zakopanym przybiera wręcz absurdalne ilości. 

Góralski klimat

Oczywiście nowy Sącz może być również dobrą bazą wypadową do zwiedzania polskich Tatr. Ale nie ogranicza się tylko do tego. Będziemy mogli zrobić sobie również wycieczkę do Starego Sącza, a także po całym okolicznym podwzgórzu spędzić będziemy mogli miło czas, delektując się góralską kuchnią obecną licznie w pobliskich restauracjach. I właśnie ten góralski klimat, wspaniała kuchnia, oraz gościnność mieszkających lokalnie osób, jest rzeczą rzeczą za którą szczególnie cenię tę okolice. 

Noclegi w Nowym Sączu

Nocleg w Nowym Sączu nie musi okazywać się wielkim wyzwaniem dla naszego portfela. Znajdziemy tam wiele gospodarstw agroturystycznych, wspaniale wyposażonych hoteli, a także wiele lokalnych, rodzinnych firm oferujących wyszukane i niezbyt drogie noclegi. Wynajem pokoju w Nowym Sączu nie będzie dla nas szczególnym wyzwaniem, a zwłaszcza jeśli odpowiednio wcześniej zaplanujemy tam nasz pobyt. Możemy również wykorzystywać pomoc z różnych portali z ogłoszeniami, w których wcześniej znajdziemy coś odpowiedniego do naszego planu. 

tanie noclegi w nowym sączu

Miłe wspomnienia z urlopu

Również w Internecie jest bardzo dużo ogłoszeń od firm oferujących niedrogie noclegi, jak np. Pokoje Gościnne Villa Beata - Nowy Sącz; Zawiszy Czarnego 12 D 33-300 Nowy Sącz, Tel: 605 478 855. Wszystko to sprawia że wakacje w tym miejscu mogą być naprawdę wspaniałym wspomnieniem, z którego zdjęcia z radością będziemy pokazywać rodzinie jeszcze przez wiele miesięcy. Nie brakuje tutaj też miejsca, na romantyczną kolację, albo spędzenie miłego weekendu tylko we dwoje. Oczywiście nadal należy zadbać o dobre towarzystwo, aby nasz pobyt w Nowym Sączu był w pełni przyjemny i abyśmy wspominali go z rozrzewnieniem. 

Nowe znajomości

Jednak, nawet jeśli nie mamy z kim wyruszyć na zwiedzanie nowego Sącza, moim zdaniem warto zwiedzić jest to miasto. Dzięki temu z pewnością znajdziemy wiele przyjaznych i chętnych do wspólnego spędzania czasu osób, których nie poznalibyśmy przy innej okazji. Niektóre z tych przyjaźni mogą się utrzymywać nawet na długo po wyjeździe z tego pięknego miasta. Dlatego moim zdaniem jeśli nie masz dobrego planu na weekend, bądź krótkie wakacje, powinieneś poważnie przemyśleć nasze wspaniałe miasto. Z pewnością się nie zawiedziesz.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.