Jak zaplanować podróż po Szlaku Orlich Gniazd?

Szlak turystyczny, o którym mowa w tytule przebiega przez województwo małopolskie i śląskie. Podczas jego zwiedzania podróżny natknie się na liczne, zapierające dech w piersiach miejsca, które z pewnością pozostaną po tej niezapomnianej wędrówce w jego sercu na dalsze, długie lata. Jest to bez żadnych wątpliwości godny wizyty szlak na terenie nadzwyczajnej, pełnej wdzięku i licznych walorów turystycznych południowej Polski. 

Czytaj więcej

Kraków na weekend

Kraków to piękne miasto. Nikogo nie trzeba przekonywać ze warto je zwiedzić. Liczne atrakcje i urok tej pięknej miejscowości sprawiają, że w Krakowie przez cały rok można spotkać turystów z całego świata. Niektórzy przyjeżdżają już po raz kolejny by napawać się niezwykłością i wyjątkowością tego miejsca. Co jednak warto zwiedzić w Krakowie? Gdzie udać się po przyjeździe? Tak wiele miejsc jest wartych odwiedzenia. Spróbujmy zastanowić się od czego zacząć zwiedzania grodu Kraka.

Czytaj więcej

Ciechocinek - magia wypoczynku

Ciechocinek to jedno z najstarszych oraz najbardziej cenionych uzdrowisk w Polsce. Uzdrowisko to posiada unikatowe właściwości lecznicze oraz walory przyrodnicze i turystyczne. Ciechocinek znajduje się w niewielkie odległości od Torunia. Atrakcje turystyczne w Ciechocinku są bardzo różnorodne. Dlatego też wycieczka do Ciechocinka na pewno nie okaże się nudna.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone. © ospanie.pl