Nowoczesne wyposażenie hotelowej sali konferencyjnej

Dodaj komentarz

Wykwalifikowany personel to podstawa sukcesu każdej firmy, z czego zdaje sobie sprawę coraz więcej właścicieli różnorodnych przedsiębiorstw. Z tego też względu sukcesywnie wzrasta popyt na szkolenia, podnoszące kwalifikacje i wzbogacające wiedzę. Pozwalają one odświeżyć umiejętności, stanowią ważną motywację do działania i rozbudzają kreatywność. To z kolei przekłada się na wzrost produktywności, a w konsekwencji również zysków.

Czytaj więcej

Miejsca na krakowskim Kazimierzu, które warto zobaczyć

Dodaj komentarz

Kazimierz, będący obecnie dzielnicą Karkowa, przez wiele stuleci był zupełnie odrębnym organizmem miejskim, zasiedlanym głównie przez ludność żydowską. Chociaż jego odrębność administracyjna odeszła już dawno w niepamięć, dzielnica zachowała swój unikalny i niepowtarzalny charakter. W ostatnich latach Kazimierz, przez długi czas zapomniany i zaniedbany, zdecydowanie zmienił swoje oblicze. Rozkwitły tu liczne knajpki i restauracje, serwujące kuchnię polską i żydowską. W wielu miejscach możemy przysiąść nad kawą lub jednym z oryginalnych dań i nasycić się nie tylko pysznym jedzeniem, lecz również atmosferą miejsca i pięknem zabytkowego otoczenia. Warto wypad tego typu połączyć ze zwiedzaniem miejscowych zabytków, niezwykle oryginalnych i znacznie rzadziej odwiedzanych przez turystów od tych, znajdujących się w ścisłym centrum miasta. Jakie atrakcje czekają na nas na krakowskim Kazimierzu?

Czytaj więcej

Jak zaplanować podróż po Szlaku Orlich Gniazd?

Dodaj komentarz

Szlak turystyczny, o którym mowa w tytule przebiega przez województwo małopolskie i śląskie. Podczas jego zwiedzania podróżny natknie się na liczne, zapierające dech w piersiach miejsca, które z pewnością pozostaną po tej niezapomnianej wędrówce w jego sercu na dalsze, długie lata. Jest to bez żadnych wątpliwości godny wizyty szlak na terenie nadzwyczajnej, pełnej wdzięku i licznych walorów turystycznych południowej Polski. 

Czytaj więcej

Kraków na weekend

1 komentarz

Kraków to piękne miasto. Nikogo nie trzeba przekonywać ze warto je zwiedzić. Liczne atrakcje i urok tej pięknej miejscowości sprawiają, że w Krakowie przez cały rok można spotkać turystów z całego świata. Niektórzy przyjeżdżają już po raz kolejny by napawać się niezwykłością i wyjątkowością tego miejsca. Co jednak warto zwiedzić w Krakowie? Gdzie udać się po przyjeździe? Tak wiele miejsc jest wartych odwiedzenia. Spróbujmy zastanowić się od czego zacząć zwiedzania grodu Kraka.

Czytaj więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone. © ospanie.pl